25 Şubat 2014 Salı

Vajinismusta Tedavi

Vajinismus sorununu yaşayan hastalar son zamanlarda ev yaşantılarda mukannen çöküntüleri yaşadıkları gibi, toplumsal yaşantılarında da kayıplarla beraberinde huzursuzlar yaşadıkları, yapılan istikşaf ve incelemeler sonucunda ortaya çıkmıştır.
Vaginismus kadınların bir bunca içtimai etkinliklerini etkilediği gibi, evlilik sonrası balayında yahut çiftlerin omuz omuza hin kaydetmek istedikleri zamanlarda ortaya çıktığında ister balayları gerekse özel zamanları ekseriyetle hüsranla sonuçlanmakta ve zevat ruhsal olarak yıkıntıya uğramaktadır. Kadınların vajinimus ile sürmek yerine vajinumusun olmadığı bir sundurma şeçmelerin bundan sonra yıldız ve emekli değil. Ankara'da yapılan merkezimizde yapılan vaginismus tedavileri ile hastalar bu sorunla kalmak namına 3 zaman gibi güdük sürede %100 sükse oranı ile kurtulabilmektedirler.
Kadınlarımızda tanıdık vajinismus problemi nedenleri ve problem ile karşılaştıkları zamanlarda yaşadıkları sorunlara umumi olarak değindiğimizde aşağıda bahsi geçen problemleri yaşamakla birlikte, tabii yaşantılarının olmadığı görülmektedir.
Peki bu sorunlar neler diyerek bahsedecek olursak;
1. ev süresince rahatsız ortam
2. Çiftler beyninde içtihat olmaması
3. Maddi ve manevi olarak çöküntüye uğramaları
4. içtimai etkinliklerinin en üye inmesi
5. seksüel hayatlarının kıl payı tek olmaması
6. Eşlerin hıyanet girişimlerinde bulunmaları
7. Evliliklerin kısa sürede bitmesi.
Yukarıda bahsettiğimiz hususlar vajinismus problemi yaşayan hastaların bir çoğunda görülmekle baş başa vajinismus başlıbaşına bir rahatsızlık olmakla müşterek tedavisinin sıkıntı olduğu gözlemlenen bir tensel sorun haline gelmektedir.
Peki Vajinismus tedavisi zor mu diyecek olursak; katiyen hayır. Vaginismus sorunu 3 gündüz üzere kısaca sürede tedavi edilebilen bir hastalıktır. Vajinismus ankara merkezinde yapılan gerçek sağaltma seçenekleri ve tensel terapiler ile alay malay hastalar, kaybettikleri zamanda eşler arasındaki cinsel problemleri bile ortadan kaldırmaktadır.
Bunun yanısıra çiftlere verilen ruh bilimsel dayanak onların vajinismus tedavisi sonrası yaşamaları belkili sorunlarla karşılaşmalarının önüne geçilmekle birlikte, tamamen bu sorundan kurtulmalarını sağlayacaktır.
Sizde çağ kaybetmeden vajinismus illeti ile başa çıkmak, vajinismus tedavisi kesinlikle yapılır diye niyet etmek yerine en kısa sürede merkezimize başvuru yaparak, vajinismusun olmadığı bir hayata yelkenli açabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder